فراخوان نمایشگاه مد و لباس آبان 1391 اعلام شد " خبر تکمیلی"
فراخوان نمایشگاه مد و لباس آبان 1391 «مانتوو پوشش سر» با هدف ایجاد تعامل وهم افزایی میان طراحان، تولید کنندگان وعرضه کنندگان و الگوسازی پوشش اسلامی، فرهنگ و هویت ایرانی، نهم آبان ماه سالجاری در تهران برگزار مي شود.


به گزارش ستاد خبری نمایشگاه مد و لباس آبان 1391 «مانتو و پوشش سر»، بنیاد ملی مد و لباس اسلامی وابسته به معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دومین جشنواره مد ولباس مانتو وپوشش سر را به منظورتوسعه فرهنگ اسلامی و با توجه به اهمیت موضوع لباس و مد گرایی برگزار می کند.

معرفی مدلهای پوشش اسلامی ایرانی بانوان، متناسب با فصل بهار، افزایش و توسعه خلاقیت، نو آوری در مد ولباس اسلامی ایرانی، ارایه پوشش مطابق با موازین اسلامی، فرهنگ و هویت ایرانی از جمله اهداف برگزاری دومین جشنواره مد ولباس مانتو و پوشش سر به شمار می رود.

بر اساس اين گزارش، این نمایشگاه  در دو بخش اصلی و علمی برگزار مي شود، دربخش اصلی، به طرح های پوشش اسلامی ایرانی، شامل مانتو(اجتماعی و مجلسی) و پوشش سر متناسب با آب و هوا در مناطق مختلف کشورپرداخته می شود.

در بخش علمی به منظور تبیین جایگاه  واهمیت لباس در جوامعه بشری به خصوص جامعه ایرانی اسلامی و به ویژه لباس های فاخر بانوان ایرانی، کمیته علمی نمایشگاه از اندیشمندان و صاحبان پژوهش برای ارایه جدیدترین پژوهش های مرتبط دعوت به همکاری می کند.

در همین راستا و همزمان با آغاز نمایشگاه مد و لباس آبان 1391، نشست های علمی و تخصصی با موضوعات مد ولباس اسلامی- ایرانی برگزارمی شود.

همچنين قرار است به تمام شركت كنندگان راه يافته به اين نمایشگاه، گواهي شركت تعلق گيرد و به برگزيدگان آن نيز جوايز نفيسي اهدا خواهد شد.

علاقمندان می توانند برای ارسال آثار شركت در بخش اصلی و علمی نمایشگاه مد و لباس آبان 1391 «مانتو و پوشش سر» ، درخواست کتبی و آثار خود را حداکثر تا پایان روز پنجشنبه 20مهرماه سالجاری به دبیر خانه نمایشگاه مد و لباس آبان 1391 ارسال کرده و یا برای کسب اطلاعات بیشتربا سایت www.modefasl.ir  ویا با شماره تلفن 66714042 تماس حاصل فرمایند.

نمایشگاه مد و لباس آبان 1391 «مانتوو پوشش سر» توسط بنیاد ملی مد و لباس اسلامی ایرانی وابسته به معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تاریخ 9لغایت 20 آبان 1391 در تهران برگزار می شود.


نظر شماCAPTCHA


نویسنده : مدیر سایت | تاریخ انتشار : 28 / 6 / 1391 | بازدید : 4457